کد مطلب: ۱۸۶۴۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

فرزندپروری باکفایت

کتاب «فرزندپروری باکفایت»، نوشته‌ی جان فیلیپ لوییس و کارن مک‌دونالد لوییس، طرحواره‌‌ی درمانی و تحقیقات معتبر در زمینه‌ی فرزندپروری را با تجربیات نویسندگان اثر به‌عنوان درمانگر و والد ترکیب کرده است تا راهی عملی، آسان و مستدل در فرزندپروری بگشاید. فرزندپروری باکفایت نیازهای عاطفی اساسی را مطرح می‌کند و توضیح می‌دهد چرا تأمین این نیازها برای پرورش سالم فرزندان از نظر روانی لازم است. در این کتاب والدین نسبت به خود دید تازه‌ای می‌یابند و می‌آموزند چگونه از واکنش‌های منجر به خشم پرهیز و روابط را بعد از نزاع و درگیری ترمیم کنند و بتوانند با کودکان و نوجوانان خود رابطه‌ی مجدد برقرار کنند.

جان لوییس بنیان‌گذار و رئیس موسسه امید جهانی (در سنگاپور) و مربی مهارت‌های زندگی و مشاور ازدواج است. جان و کارن هر دو عضو متخصص انجمن‌های مشاوره‌ی آمریکا و استرالیا به حساب می‌آیند. آن‌ها همچنین مشاوران رسمی انجمن مشاوره‌ی سنگاپور هستند. به عنوان بنیان‌گذاران رویکرد فیلم‌درمانی، جان و کارن از محتوای چندرسانه‌ای در کارگاه‌های خود در کلیسا و نهادهای مستقل دیگر استفاده می‌کنند و به آموزش مربیان در حوزه‌ی فرزندپروری و ازدواج در سراسر جهان می‌پردازند.

کتاب «فرزندپروری باکفایت» از سوی انتشارات ارجمند با ترجمه‌ی دکتر سیدمهدی موسوی‌موحد به فارسی برگردانده شده است. نشست ویژه‌ی شهر کتاب در روز شنبه نهم شهریور ساعت ۱۱ صبح به رونمایی این اثر اختصاص دارد که با حضور مترجم اثر، جان فیلیپ لوییس و امیر عسکری در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم برگزار می‌شود.

 

0/700
send to friend
مرکز فرهنگی شهر کتاب

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمدقصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم، پلاک ۸

تلفن: ۸۸۷۲۳۳۱۶ - ۸۸۷۱۷۴۵۸
دورنگار: ۸۸۷۱۹۲۳۲

 

 

 

تمام محتوای این سایت تحت مجوز بین‌المللی «کریتیو کامنز ۴» منتشر می‌شود.

 

عضویت در خبرنامه الکترونیکی شهرکتاب

Designed & Developed by DORHOST