کد مطلب: ۵۹۰۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴

دوره‌ی ویراستاری

دوره‌ی آموزش ویرایش با تدریس علی صلح‌جو در مرکز فرهنگی شهرکتاب برگزار می‌شود. در این دوره‌ی هجده جلسه‌ای، ویرایش صوری و زبانی به صورت نظری و کارگاهی تدریس می‌شود. شرکت در این دوره نیاز به گذراندن آزمون ورودی دارد که در آن توانایی هنرجو در زبان فارسی و انگلیسی (با اولویت زبان فارسی) و معلومات عمومی سنجیده می‌شود. پس از گذراندن این دوره به کسانی که در آزمون پایانی موفق شوند، گواهی‌نامه داده خواهد شد.
علاقه‌مندان برای دریافت کارتِ شرکت در آزمون ورودی، که سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ساعت ۱۰ برگزار می‌‌شود، باید تا ۱۶ اردیبهشت در ساعت اداری به مرکز فرهنگی شهرکتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست) نبش کوچه‌ی سوم مراجعه کنند. افرادی که در آزمون ورودی این دوره پذیرفته شوند، پس از ثبت‌نام، از ۱۹ خرداد در روزهای سه‌شنبه ساعت ۱۰ تا ۱۲ می‌توانند در کلاس حضور یابند.
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌‌های ۸۸۷۲۳۳۱۶ و ۸۸۷۱۷۴۵۸ تماس بگیرید.

اولویت شرکت در آزمون با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کنند.

کلید واژه ها: علی صلح‌جو -
0/700
send to friend
نظرات 3
 • 0
  0
  پاسخ به این نظر
  بدون نام سه شنبه 25 فروردین 1394
  سلام اگر کسی، چیز خاصی از زبان انگلیسی نداند امکان شرکت در دوره را خواهد داشت؟ پاسخ: خیر، چون باید اطلاعات زبان‌تان در حد متوسط باشد.
 • 0
  0
  پاسخ به این نظر
  شیرین یکشنبه 30 فروردین 1394
  با سلام سطح زبان انگلیسی باید در چه حد باشد پاسخ: در حد ترجمه‌ی متون عمومی انگلیسی.
 • 0
  0
  پاسخ به این نظر
  بدون نام شنبه 9 خرداد 1394
  با سلام و خسته نباشید حضور شما و تمامی استادان گرانقدر این مرکز فرهنگی. می خواستم اطلاع یابم که برگزاری آزمون و درنتیجه ثبت نام دوره بعد آموزش ویراستاری استاد صلحجو دقیقا چه زمانی است (چون گویا ما از این دوره جا ماندیم!) با سپاس پاسخ: دوره‌ها هر چهار ـ پنج ماه یک بار تکرار می‌شوند.
مرکز فرهنگی شهر کتاب

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمدقصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم، پلاک ۸

تلفن: ۸۸۷۲۳۳۱۶ - ۸۸۷۱۷۴۵۸
دورنگار: ۸۸۷۱۹۲۳۲

 

 

عضویت در خبرنامه الکترونیکی شهرکتاب

Designed & Developed by DORHOST